O BRING BACK MEMORIES - MONTAŻ FILMÓW I OBRÓBKA ZDJĘĆ

Montaż filmów z podróży
Montaż filmów z podróży

Kim jesteśmy?

Tak jak Ty, jesteśmy miłośnikami podróży, zarówno tych bliskich jak i bardziej egzotycznych. Z początku zajmowaliśmy się jedynie fotografią, stale doskonaląc nowe techniki robienia zdjęć oraz obróbki. Po pewnym czasem stwierdziliśmy jednak, że czegoś nam brakuje, aby każda podróż stała się w pełni kompletna. Punkt zwrotny nastąpił w 2016 roku w Tajlandii. Podczas fotografowania z cyklu „Zagubieniu w Bangkoku” kolejnych kadrów, oprócz przycisku „Shoot” pojawiła się pokusa „Record”. Tak zaczęła się nasza przygoda z nagrywaniem filmów z podróży.


Magiczne filmy z podróży

Zarówno my, jak i nasi znajomi oraz rodzina byli zachwyceni, mogąc choć w ten sposób poprzez kilkuminutowy film wakacyjny, wspólnie przeżywając chwile z najdalszych zakątkach świata. Jednak dla nas każdy film podróżniczy jest czymś więcej. To powrót do wspaniałych epizodów z życia: uczuć, przygód i miejsc, które odwiedziliśmy podczas tych wieloletnich podróży. To nasze wspomnienia.


Dziś, praca nad montażem filmów oraz retuszem zdjęć sprawia nam wiele przyjemności. To Ty jesteś ich autorem. My jedynie dodajemy twoim realizacjom filmowym i fotograficznym odbrobiny blasku.


Rozpocznij swoją przygodę z filmowaniem

Bring Back Memories specjalizuje się w profesjonalnym montażu filmów podróżniczych oraz obróbce zdjęć wakacyjnych z dostarczonych przez Ciebie materiałów – nagranych kamerami, aparatami, telefonami lub dronami. Aby rozpocząć swoją przygodę z filmowaniem, nie musisz posiadać wybitnych umiejętności lub ukończyć kursy filmowe lub fotograficzne. Pamiętaj, że robisz to dla siebie. Wystarczy, że tak jak niegdyś my, rozpoczniesz swoją przygodę z filmowaniem poprzez symboliczny przycisk „Record”. Uwierz w siebie. Jesteśmy przekonani, że z naszą niewielką pomocą wkrótce Twój najbliższy wyjazd będzie jeszcze bardziej udany.


Wzbogać swoje wspomnienia i już dziś wybierz swój Pakiet:
Montaż filmów Retusz zdjęć

Bring Back Memories - aby piękne wspomnienia pozostały z nami na całe życie.


POBIERZ MINI-PORADY
„Jak nagrywać filmy z wakacji”

Darmowy materiał przeznaczony dla miłośników podróżowania, pragnących rozpocząć przygodę z filmowaniem swoich wakacji oraz podróży.

KOCHASZ PODRÓŻE?... MY TEŻ!

Co dalej z setkami filmików i zdjęć przywiezionymi z podróży...

Już przejrzane, uporządkowane, obrobione...

Czy potrafisz za pomocą jednego kliknięcia wrócić do tych wszystkich wspomnień...

Jeżeli brakuje ci czasu bądź wystarczającej wiedzy na temat montażu filmów lub obróbce zdjęć z wakacji nie przejmuj się. Sprawimy, aby twoje wakacyjne filmiki oraz zdjęcia stały się wspaniała pamiątką oraz idealnym podsumowaniem wyjazdu.

Realizuj swoje marzenia.

Odkrywaj nowe miejsca, poznawaj egzotyczne kultury.

Filmuj i fotografuj, a my zajmiemy się montażem Twoich magicznych wspomnień.

Montaż filmów Retusz zdjęć Jak nagrywać?

NASZE PRZYKŁADOWE REALIZACJE